O nas

Agencja influencer marketingu

Tworzymy ponadprzeciętne współprace

WPROWADZENIE

Kim jesteśmy?

EcomPartners to innowacyjny program partnerski i agencja influencer marketingu. Zajmujemy się koordynowaniem wartościowych współprac (płatnych i barterowych) z wykorzystaniem niesamowitych produktów do promocji dla Influencerów z dowolnej branży. Wszystko to bez ograniczeń czy niepotrzebnych zobowiązań. 

Szczegóły

Czym się zajmujemy?

Jako agencja zajmujemy się łączeniem twórców internetowych  (blogerów, influencerów, youtuberów) z wartościowymi markami, które oferują produkty wysokiej jakości. Posiadamy szeroką wiedzę w zakresie marketingu internetowego i doradzamy naszym partnerom, jak najlepiej monetyzować swoje konto lub bloga, aby stworzyć stabilny biznes internetowy.

1.

łączymy

Pozwalamy influencerom robić to, co kochają najbardziej – tworzyć content i angażować społeczność. W tym czasie my zajmujemy się naszą specjalnością – organizowaniem atrakcyjnych współprac.

2.

SPRZEDAJEMY

Markom internetowym dostarczamy wartościowych źródeł generowania sprzedaży. Wykorzystując potencjał influencer marketingu pozyskujemy zaangażowanych klientów.

3.

inspirujemy

EcomPartners to nie tylko agencja ale także program partnerski. Dla chętnych partnerów oferujemy konkretne narzędzia do zarabiania w internecie.

4.

analizujemy

Sprawdzamy wyniki i udzielamy informacji o przeprowadzonych promocjach. Pozwala to influencerom doskonalić swoje konto, aby marki chętniej podejmowały regularne współprace.

szczegóły

Dlaczego warto?

Dzięki nam jako influencer jesteś w stanie pozyskać pewne i regularne źródło zarobku oraz zaangażować swoich obserwujących niesamowitymi produktami, które idealnie dopasujemy do tematyki Twojego konta. 

Dołącz za darmo

Pozwól nam dostarczać Ci regularnych współprac i budować swoją silną markę internetową. Napisz do nas wiadomość poprzez formularz poniżej: