Jak zarabiać?

Możliwości są nieograniczone – prezentujemy przykładowe z nich:

CO OTRZYMUJESZ?

SKUTECZNE NARZĘDZIA

Każdy partner po zarejestrowaniu w programie otrzymuje nie tylko możliwość stworzenia swoich linków partnerskich, ale także cały zestaw przydatnych narzędzi do sprzedaży. Dla każdego produktu dostępne są grafiki, banery a nawet filmy – możesz wykorzystywać je dowolnie promując produkty. Wiemy także, jak dobrze działają na klientów kupony rabatowe. W panelu będziesz mógł/mogła uzyskać kupony rabatowe na każdy produkt aby jeszcze lepiej zachęcić klientów do zakupu polecanego przez ciebie produktu.

Poniżej poznasz kilka metod w których możesz wykorzystać wszystkie możliwości Ecompartners:

METODA 1 – Instagram

Instagram w Polsce posiada około 7 milionów użytkowników. Osoby te każdego dnia odwiedzają serwis w poszukiwaniu nowych inspiracji, pomysłów i sposobów innowacji w swoim życiu. Jest to świetne środowisko dla Ciebie aby promować produkty Ecompartners. Każdy z nich odniósł już wielki sukces na Instagramie – wystarczy odwiedzić profile wybranych marek. Jeśli posiadasz konto z grupą zaangażowanych obserwujących, to z pewnością chętnie zwrócą uwagę na polecane przez Ciebie produkty. Nie bez powodu w Polsce kwitnie właśnie Influencer Marketing – polecanie produktów na Instagramie generuje sprzedaż! Dlatego umieszczaj na swoim profilu i na stories produkty z programu, a w swipe up i bio dodawaj własne linki partnerskie!

Nie posiadasz jeszcze konta? Jest to idealny moment aby je założyć! Jeśli natomiast nie czujesz się gotowy(a) aby stać się osobą publiczną, spójrz na idealny przykład naszej partnerki ze zdrowo.koktajlowo – konto zostało kreatywnie zbudowane poprzez reposting istniejącej treści z oznaczaniem autora! 

METODA 2 – Blog

Posiadasz bloga lub planujesz go założyć? Nie ma nic lepszego niż sprecyzowany ruch z wyszukiwarki. Osoby wyszukujące informacji w google poszukują rozwiązań, które Ty możesz im polecić. Do tego wszystkiego, każdy odwiedzający Twojego bloga jest darmowy w pozyskaniu, co oznacza, że cała Twoja prowizja jest zyskiem! Umieszczaj linki partnerskie zamieszczając banery na swojej stronie i dodaj wzmianki o ulubionych produktach z programu wewnątrz Twoich istniejących artykułów. Możesz także stworzyć recenzję danego produktu – tysiące osób już gotowych kupić daną rzecz szuka opinii na jej temat w Google. Stosując wszystkie te praktyki, możesz zamienić swój blog w niesamowity biznes generujący dochody 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

METODA 3 – Youtube

Jeśli posiadasz swój kanał na YouTube, jest to świetna okazja aby polecać na nim produkty Ecompartners. Możesz także zamieścić wizualne treści, które lepiej pozwolą klientom poznać dany produkt – zamieszczaj linki partnerskie w opisie filmu i ciesz się spływającymi prowizjami!

METODA 4 – Reklamy

Jeśli znasz się na reklamach lub zamierzasz się ich nauczyć, możesz generować nieograniczone zyski promując produkty z naszego programu. Może to być dowolna sieć: np. Facebook czy Instagram. Przy prowizji w wysokości 20% możesz skutecznie rozplanować budżet reklamowy, a budując listę mailingową w połączeniu z reklamami, możesz nieustannie polecać różne produkty swoim subskrybentom – jeden klient może być wart znacznie więcej!

METODA 5 – TikTok

Wykorzystaj rosnący potencjał tej niedocenianej przez firmy platformy aby dotrzeć do tysięcy klientów. Jeśli posiadasz popularne konto lub jesteś w trakcie jego budowania, produkty z Ecompartners mogą okazać się idealnym sposobem na to, aby zamienić swoje konto w źródło zarobku. Tylko i wyłącznie od ciebie zależy jak duże zyski chcesz osiągać – im więcej zaangażowanych użytkowników jesteś w stanie sięgnąć, tym większa możliwość zysku. 

METODA 6 – Facebook

Świetnym pomysłem może okazać udzielanie się w grupach na Facebooku. Statystyki mówią, że posty pochodzące z grup mają największy zasięg i docierają do większej liczby użytkowników, niż w przypadku polubionych stron. W skrócie, widzimy więcej postów z grup do których należymy, niż z innych źródeł. Oznacza to okazję do zaangażowania się w wartościową dyskusję i zamieszczenie swojego linku partnerskiego w przypadku, gdy może okazać się wartościowy dla użytkowników grupy.

METODA 7 – Legalne listy mailingowe

Jeśli posiadasz własną bazę maili, pomyśl o kampanii z udziałem produktów dostępnych w programie. Wykorzystaj dostępne ciekawe zdjęcia i przykuj uwagę swoich subskrybentów. Konwersja może okazać się ogromna! Koniecznie przejrzyj produkty w panelu Ecompartners i podziel się nimi z Twoją listą.

WIĘCEJ PYTAŃ?

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Jeśli masz pytania odnośnie wypłat, kwestii technicznych bądź innej dowolnej kwestii, przejrzyj naszą sekcję pytań i odpowiedzi. Zawarliśmy tam jak najwięcej informacji dla osób zainteresowanych dołączeniem do programu.

Dołącz za darmo

Zacznij zarabiać zdalnie z dowolnego miejsca na świecie. Nasi najlepsi partnerzy uzyskują powyżej 10 000 zł miesięcznie!

Darmowy Ebook: Jak zarabiać na programach partnerskich?Zapisz się do newslettera i otrzymaj darmowy ebook na swój adres email: