Jak zostać partnerem?

Poznaj 3 proste kroki do tego, aby rozpocząć swoją działalność w programie za darmo.

KROK 1 – zarejestruj darmowe konto

Aby uzyskać dostęp do twojego panelu partnera i móc tworzyć indywidualne linki do produktów, musisz zarejestrować się w programie. Proces ten jest najprostszy, jak to tylko możliwe. Konto jest i zawsze będzie całkowicie darmowe. Rejestracja w programie nie zobowiązuje Cię do niczego. Zadbaliśmy, aby panel był dla użytkowników przejrzysty i wygodny, o czym  przekonasz się już za chwilę. Aby przejść do strony rejestracji kliknij tutaj.

KROK 2 – wybierz produkt/produkty

Kiedy już utworzysz swoje konto i zalogujesz się do panelu, zobaczysz swoje centrum dowodzenia – to tutaj pojawią się Twoje wyniki sprzedaży, stworzysz tu swoje linki partnerskie oraz pobierzesz banery i grafiki, które pomogą Ci promować wybrane produkty. Aby rozpocząć promowanie wybranego produktu, musisz wygenerować swój link partnerski prowadzący do tego produktu. Link partnerski pozwala nam zauważyć, że dany zakup pochodzi właśnie od Ciebie i naliczyć Ci odpowiednią prowizję! W celu wygenerowania linku przejdź do zakładki rozpocznij promowanie, a następnie pobierz linki. Ukażą Ci się wszystkie produkty, które możesz promować, ich ceny oraz prowizje.

KROK 3 – promuj swoje linki

Teraz już wszystko w Twoich rękach. Możesz rozpocząć promowanie produktów za pomocą pobranych linków. Dopilnuj, aby kliknęła w nie jak największa liczba zainteresowanych klientów, a niebawem zobaczysz w swoim panelu pierwsze statystyki i zarobki! Zanim rozpoczniesz, przejrzyj nasze porady co do promowania produktów w internecie tutaj, oraz koniecznie zapoznaj się z zasadami naszego programu. Przygotowaliśmy je w prosty i przystępny sposób do przyswojenia, ponieważ czas to pieniądz!

Dołącz za darmo

Zacznij zarabiać zdalnie z dowolnego miejsca na świecie. Nasi najlepsi partnerzy uzyskują powyżej 10 000 zł miesięcznie!

Darmowy Ebook: Jak zarabiać na programach partnerskich?Zapisz się do newslettera i otrzymaj darmowy ebook na swój adres email: