Pytania i odpowiedzi

Na tej stronie znajdziesz wszystkie informacje na temat działania programu.

INFORMACJE

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jeśli masz pytania odnośnie programu, to bardzo możliwe, że poniżej znajdziesz odpowiedź!

Program partnerski ECOMpartners skierowany jest do każdej osoby, która chce zarabiać w internecie. Bardzo wysokie prowizje pozwalają na promocję produktów niemal w każdym zakątku internetu. Aby dowiedzieć się gdzie i jak można promować produkty, zapraszamy tutaj.

Nie. Promować produkty można na każdy możliwy sposób. Możesz nawet podesłać linka do zakupu swoim znajomym w korespondencji.

  • Mamy najwyższe w Polsce prowizje (od 20% do nawet 50%)
  • Błyskawicznie akceptujemy prowizje (maksymalnie do 4 dni)
  • Gwarantujemy pewność wypłaty
  • Zapewniamy wsparcie i obsługę partnerów na najwyższym poziomie
  • W naszej ofercie znajdują się produkty idealnie nadające się do promowania w internecie
  • Nie odbieramy pieniędzy w wypadku, kiedy klient zwróci towar
  • Rejestrujemy cookies do aż 30 dni

Tak, korzystanie z ECOMpartners zawsze było, jest i będzie darmowe.

 

 

Po pierwsze sprawdź spam. Jeżeli w spamie nie ma wiadomości, prawdopodobnie oznacza to, że podany został zły email. W takim przypadku stwórz konto jeszcze raz lub skontaktuj się z nami.

 

 

Rejestrując konto, akceptujesz regulamin. Żadnej umowy podpisywać nie trzeba. Zaakceptowanie regulaminu do niczego nie zobowiązuje. Rozliczamy się za pomocą faktur lub rachunków, które w prosty sposób wygenerujesz w panelu. Z regulaminem zapoznasz się tutaj.

Dołączając do programu nie jesteś do niczego obowiązany. Możesz założyć konto, a następnie nic nie robić.

Oznacza to, że jeżeli ktoś wszedł na stronę produktu z Twojego linku, to nawet jeżeli nie kupi przy pierwszym kontakcie ze stroną lecz na przykład za 20 dni – Ty i tak zarabiasz prowizję. Aby ułatwić Ci zadanie, każda firma biorąca udział w programie partnerskim stosuje intensywny remarketing w social mediach oraz Google, aby zwiększyć prawdopodobieństwo, że osoba która weszła już raz na stronę, a nie kupiła, powróciła na nią i dokonała zakupu. Reasumując do 30 dni nawet jeżeli klient przejdzie na stronę z innego źródła niż Twój link (ale raz w niego kliknął), to Ty i tak zarabiasz.

 

 

Masz dostęp do bardzo przejrzystego panelu od razu po zalogowaniu, gdzie widzisz ile osób dokonało zakupów, kliknęło w link oraz ile pieniędzy możesz wypłacić. Masz również dostęp do szczegółowych informacji takich jak konwersja. Dzięki temu możesz oceniać jakie praktyki przynoszą największe zyski i na czym najlepiej się skupiać. 

Maksymalnie dajemy sobie na to do 7 dni roboczych, jednakże w praktyce są to zazwyczaj 2/3 dni.

W panelu jest duży przycisk, którego kliknięcie powoduje zlecenie płatności. Jeżeli masz działalność gospodarczą po kliknięciu przycisku będziesz proszony przesłać fakturę na kwotę podaną w panelu, którą my opłacimy do 48 godzin. Natomiast jeżeli nie masz działalności, będziesz proszony o podanie danych do przelewu bankowego. W takim wypadku czas oczekiwania to również do 48 godzin.

 

 

Minimalna wypłata to 100 zł. Jest ona na tyle niska, że przy wielkości naszych prowizji, jest ona do osiągnięcia bardzo szybko. 

 

 

Kwota prowizji jest obliczana od kwoty koszyka brutto, nie uwzględniając wysyłki. Czyli jeżeli ktoś kupi kilka produktów, to zarabiasz całą kwotę z tych kilku produktów, a nie tylko tego linkowanego.

W przeciwieństwie do innych programów partnerskich, raz zarobione przez Ciebie pieniądze w żadnym wypadku nie będą przez nas odebrane.

Status „Oczekujący” oznacza, że został dokonany zakup z Twojego linku. Po zmianie statusu na „Do wypłaty” prowizję z danej transakcji można zlecić do wypłaty. 

Jeżeli paczka nie została odebrana przez klienta lub nie została opłacona.

Nie ma ograniczenia. Wypłaty możesz robić tak często, jak Ci się to podoba.

Działalność gospodarcza nie jest wymagana. Wystarczy, że zlecisz wypłatę i podasz nam dane do przelewu. Na podstawie tych danych program wygeneruje Ci rachunek. 

 

 

Jeżeli masz działalność gospodarczą rozliczamy się za pomocą faktur, które nam wystawiasz. Jeżeli nie masz, sumę swoich przychodów zapisujesz w rocznym zeznaniu podatkowym.

Tak, przy naszych rekordowo wysokich prowizjach jest to bardzo dobry pomysł. Nasz program partnerski dzięki ogromnym prowizjom jest jednym z nielicznych programów afiliacyjnych, w którym ten sposób marketingu może być opłacalny.

Oczywiście, jeżeli nadal z jakiegoś powodu nie ufasz zapraszamy do naszego biura w Skawinie koło Krakowa lub skontaktuj się z nami pod numerem 574 462 187.

Dane osobowe są w 100% bezpieczne. Potrzebujemy ich w celu rozliczania płatności i wypłacania prowizji.

Darmowy Ebook: Jak zarabiać na programach partnerskich?Zapisz się do newslettera i otrzymaj darmowy ebook na swój adres email: