Proste Zasady

Oto zasady uczestnictwa w programie Ecompartners:

ZASADA nr 1 – uczestnictwo

W programie może się zarejestrować każdy. Akceptujemy zarówno osoby prowadzące działalność gospodarczą (mile widziane) jak i partnerów mających status osoby fizycznej. Nie musisz zatem posiadać firmy aby promować produkty znajdujące się w programie. Wystarczy, że raz w miesiącu wypełnisz rachunek, którego szablon pobierzesz wewnątrz swojego panelu partnera. Zasady rozliczania w obu przypadkach są proste i opisaliśmy to w sekcji pytań i odpowiedzi.

ZASADA nr 2 – przyznawanie prowizji

Każdy partner uzyskuje w swoim panelu prowizję w momencie dokonania przez klienta zakupu poprzez link partnerski. Prowizja nie zostanie naliczona, jeśli klient użyje innego linku. Czas trwania pliku cookie wynosi 30 dni. Oznacza to, że klient ma 30 dni na dokonanie zakupu po kliknięciu w link, aby prowizja została naliczona. W przypadku produktu fizycznego, prowizja jest możliwa do wypłaty dopiero wtedy, kiedy zarejestrujemy odebranie paczki przez klienta. Zlecenia wypłaty środków można dokonać w panelu partnera.

ZASADA nr 3 – dozwolone i zabronione metody promocji

W programie Ecompartners oczekujemy od naszych partnerów tylko jednej rzeczy – odpowiedzialnej i jakościowej promocji linków. 

Mile widziane metody promocji to m.in: promowanie poprzez Instagram (story i bio), promowanie poprzez bloga (banery i linki), promowanie za pomocą grup Facebook (zgodnie z zasadami), legalne listy mailingowe, reklamy Facebook i Instagram (nie używaj linków partnerskich bezpośrednio w reklamie), kanał YouTube, TikTok, Pinterest, jakościowe fora internetowe (nie spamujmy! – nikt nie lubi spamu). 

Jeśli chodzi o zabronione metody, zakazujemy: jakiejkolwiek promocji za pośrednictwem Google Ads, używania automatycznych skryptów i programów spamujących, spamowania linkami partnerskimi w wiadomościach i komentarzach w serwisach społecznościowych, dokonywania fałszywych zakupów na fikcyjne dane. 

Niedozwolone jest tworzenie struktur podpartnerów na własną rękę, poza programem EcomPartners i namawianie innych osób do użycia własnych linków partnerskich w zamian za ustalone kwoty.

Wszelkie przejawy wykorzystywania zakazanych metod promocji, które mogą niekorzystnie wpłynąć na wizerunki marek uczestniczących w programie są przez nas nieustannie monitorowane. W przypadku wykrycia przez nasz dział kontroli jakości stosowania jednej z wymienionych praktyk zastrzegamy sobie możliwość zawieszenia konta partnera z zajęciem naliczonej prowizji w celu pokrycia strat poniesionych przez współpracującą markę.

Dołącz za darmo

Zacznij zarabiać zdalnie z dowolnego miejsca na świecie. Nasi najlepsi partnerzy uzyskują powyżej 10 000 zł miesięcznie!

Darmowy Ebook: Jak zarabiać na programach partnerskich?Zapisz się do newslettera i otrzymaj darmowy ebook na swój adres email: