Linki afiliacyjne – czym są i do czego służą

Aby wytłumaczyć, czym jest link afiliacyjny, na początku trzeba wspomnieć dwa zdania o tym, czym jest program partnerski.

Program partnerski jest to swoisty sposób współpracy, której możesz się podjąć w celu generowania przychodu. Owa współpraca polega na promowaniu wybranych przez Ciebie produktów. Za każdą zrealizowaną transakcję pochodzącą z Twojego polecenia otrzymujesz prowizję. W odróżnieniu od innych sposobów zarabiania w internecie, zarabianie poprzez uczestnictwo w programach partnerskich w większości wypadków nie wymaga pieniężnego wkładu własnego.

Pieniądze generujesz poprzez polecanie produktów za pomocą linków afiliacyjnych, które możesz stworzyć w panelu partnera.

Sposoby, na które możesz użyć linki afiliacyjne ogranicza tylko i wyłącznie Twoja kreatywność. Jeśli jesteś kreatywną osobą, to nie mamy najmniejszych wątpliwości, że zaczniesz co miesiąc zarabiać na programie ECOMpartners okrągłe kwoty.

Link afiliacyjny to specjalnie przygotowany unikalny adres URL.

Każdy partner automatycznie otrzymuje do każdego promowanego produktu swój indywidualny link afiliacyjny. To pod tym linkiem kryje się cała magia. Należy go umieścić w pożądanym miejscu.

Kiedy odbiorca wejdzie w produkt z Twojego linku afiliacyjnego, a następnie go zakupi, na Twoim koncie zostanie zapisana prowizja, którą następnie będziesz mógł wypłacić. Co więcej, odbiorca nie musi dokonać zakupu od razu po wejściu w linka, aby prowizja trafiła do Ciebie. Może dokonać go do 30 dni po kliknięciu linka, a Ty i tak zarobisz! W tym czasie przez sklepy prowadzone są intensywne kampanie remarketingowe, aby zwiększyć prawdopodobieństwo, że dany odbiorca wróci i dokona zakupu.

P.S. Jest również możliwość zbierania prowizji poprzez udostępnianie swojego specjalnego kodu rabatowego, który również będzie zbierał zakupy. W celu otrzymania takiego kodu napisz do nas przez formularz kontaktowy w swoim panelu partnera lub na adres kontakt@ecompartners.pl

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Darmowy Ebook: Jak zarabiać na programach partnerskich?Zapisz się do newslettera i otrzymaj darmowy ebook na swój adres email: